UYARI!
By Faysal Aykut On 1 Haz, 2013 At 10:32 PM | Categorized As Genel, Haberler, Sağlık | With 0 Comments

unlem-isaretiUYARI!

Bu site ticari değildir ve sağlık hizmeti vermemektedir, kişileri bilgilendirmek ve site sahibi hakkında bilgi vermek amacı ile hazırlanmıştır. Sitedeki bilgiler hastalıkların tanı veya tedavisinde kullanılmak üzere verilmemiştir. Tanı ve tedaviler mutlaka bir Terapist tarafından yapılması gereken işlemlerdir. Site içeriğinin bir şekilde tanı ve tedavi amacıyla kullanımından doğacak sorumluluk ziyaretçiye aittir.

Bu siteyi ziyaret eden kişiler bu uyarıları kabul etmiş sayılırlar.

Hipnoterapi bilgileri, kullanılan tanı ve tedavi gereçleri hızlı şekilde değişebilmektedir. Bir bilgi, yöntem veya gereç çok kısa sürede terk edilebilir. Ayrıca terapide aynı sonucu almaya yönelik olan, farklı teknik ve bilgiler, değişik uygulamalar olabilir. Tanı ve tedavide ;Psikiyatrisin, Psikoloğun, Biyoenerjisin, Hipnotistin ve terapistin kişisel deneyimi, yetenekleri belirleyici bir faktördür. Aynı konu hakkında farklı görüşler olması mümkündür. Bilgiler her gün güncelleştirilemediğinden her bilginin ziyaretçi tarafından kendi terapistine danışılarak kontrol edilmesi gereklidir.

About -

Leave a comment

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>